O mnie

Robi to, co kocha, i oddaje się temu bez reszty. Ma wiele marzeń, które ma w planach spełnić. Zawsze wesoła i uśmiechnięta, uwielbia ludzi, a oni uwielbiają ją. Bierze z życia ile może, a  kuchnia to jej miejsce relaksu! - tak kiedyś opisała mnie moja bardzo dobra znajoma, całkowicie się z tym zgadzam. Oprócz tego studiuję, a w wolnych chwilach jeżeli nie ma mnie w kuchni, to znajdziecie mnie na hali oddając się mojej drugiej miłości - piłce ręcznej, ale także gdzieś na rowerze. 


Dlaczego pisze bloga? 
Nigdy nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, nie pamiętam jak to się zaczęło.... Wiem jednak, że sprawia mi to ogromną radość, mogę się rozwijać, poznawać nowych ludzi, dzielić się moimi pomysłami z innymi. Zaczynając w styczniu 2013 roku, nie wiedziałam, że tak to się rozwinie i tyle się nauczę. Dużo się zmieniło od tego czasu i mam nadzieję, że jeszcze się zmieni - oczywiście na pozytywne! 
Od dwóch lat współtworzę również magazyn śląskich blogerów - Maszkety, jest to niesamowita przyjemność tworzyć taki magazyn, szczególnie z takim zespołem!

Mam nadzieję, dalej dla Was tworzyć i inspirować do spędzenia kilku chwil w kuchni aby coś wyczarować :)

Pozdrawiam 
I. 

1 komentarz:

  1. Iwono, wyróżniłam Twój blog nagrodą Liebster Blog Award. Szczegóły znajdziesz u mnie. Pozdrawiam, Dag.

    OdpowiedzUsuń