Przejdź do głównej zawartości

Wow! To już 2 lata :)

Jak ten czas szybko mija... już 2 lata piszę dla was! Czy to dużo/mało? Ciężko stwierdzić... jedno wiem, w tym roku się działo :D

Pierwszą rzeczą była oczywiście "przeprowadzka" na blogspota, moim zdanie był to bardzo dobry krok. Mam nadzieję, że wam też się tu bardziej podoba :)

Przez 2 lata przeczytaliście 142 wpisów (w tym 52 na nowej domenie), odwiedziliście mnie 323 840 razy i zostawiliście 283 komentarze. 
Może nie są to jakieś wielkie liczby, ale wiem, że czytacie, pieczecie z moich przepisów i to mnie cieszy! Oby tak dalej :)

Co jeszcze działo się w tym roku?
Wraz z kilkoma śląskimi blogerkami wydałyśmy pierwszy numer magazynu Maszkety, do teraz wydałyśmy już 3 numery w których mogliście znaleźć moje przepisy, ale przede wszystkim artykuły o blogerkach. Szykujemy już dla was kolejne numery :)

W tym roku poszerzyłam też swoją kolekcję książek kucharskich, jak również swoją wiedzę na temat pieczenia, przybyło mi również kilka form/foremek itp. które powoli nie mieszczą się w szafkach :p Myślę też, że poprawiłam się co do zdjęć, może nie są one na jakimś wysokim poziomie, ale na pewno lepsze niż na początku mojego blogowania, oczywiście tą wiedzę też poszerzam i próbuje robić to coraz lepiej. 

Chciała bym też podziękować osobą, które pomagały, wpierały mnie w tym co robię. Czasami nie było łatwo, ale wiem, że mogę na was zawsze liczyć. DZIĘKUJĘ!

Co dalej? Oczywiście dalej będę prowadzić bloga, jest to coś co sprawia mi przyjemność, czasami niestety wszystko na około zjada mój czas i po prostu fizycznie nie ma jak czegoś zrobić nawet jak bym chciała, ale próbuję i nie dam się złemu "zjadaczowi" :p

Mam nadzieję, że wy dalej będziecie ze mną, że będziecie mnie odwiedzać i korzystać z przepisów!

Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Lody bananowe z masłem orzechowym i jogurtem naturalnym - bez maszyny!

Tiramisu - w szklance i bez jajek!

Owsiane pieguski - pełnoziarniste, bez cukru!